Суспільство

На Закарпатті відбудеться міжнародний фестиваль документального кіно

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Показ фільмів стартує 14 листопада зі стрічки «Мовчазна війна», яка відбудеться на базі юридичного факультету Ужгородського національного університету о 13.30.

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності. Фестиваль стартував жовтні і вже мандрує 22-ма містами України. Фільми демонструються на різних платформах, у різних приміщеннях. Головна мета – популяризувати документальне кіно.

19 листопада у конференц-залі приміщення УжНУ на вул. Заньковецькій, 89 можна буде подивитися фільм «Вихідний».

У заклади шкільної освіти Ужгорода мандрівний фестиваль потрапляє вп’яте. Показуватимуть фільми на базі 6-ти закладів, але переглянути стрічки зможуть всі охочі учні.

В УжНУ фільми демонструватимуть у денний час, у вечірній час безкоштовні покази відбуватимуться в галереї ІЛЬКО (з 24 листопада всі покази о 18.30), перший показ розпочнеться після відкриття фотовиставки Сергія Моргунова «Сіра зона життя людей». Після того відбудеться дискусія з журналістами, правозахисниками.

Карпатський оглядач