Суспільство

На Закарпатті відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування

14 квітня у «ПАДІЮНі» відбувся збір лідерів учнівського врядування «Нове покоління» 2018.
У форумі взяли участь 105 юних  лідерів та їх координаторів з кожного району та міста Закарпатської області.

Програма була насиченою. Під час відкриття збору відбулося урочисте нагородження грамотами успішних юних лідерів та координаторів області за вагомий внесок у розвиток учнівського врядування краю.
До лідерів на форум завітала амбасадорка проекту  «Ю-Репорт» від ЮНІСЕФ, голова медіа-служби Ужгородського осередку ГО «ФРІ», волонтерка, регіональна координаторка Всеукраїнських проектів і конкурсів, учасниця ініціативної групи «Ужгородського центру молодіжних ініціатив» – Дана Гіді. Дівчина ознайомила молодь із сучасними можливостями молодіжних організацій та проектів.

Президент обласного парламенту «Нове покоління» Марія Юріна презентувала свою роботу за термін правління, розповідала про поїздки на Всеукраїнський форум та про створення Національної дитячої ради.

Назар Староста – ведучий заходу, лідер-волонтер, учень Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради познайомив присутніх з проходженням та організацією акції ” Серце до серця” у Закарпатській області.

Не менш цікавими були виступи й інших учасників.

Родзинкою заходу стали запрошені на форум відомі особистості краю, які стали наснагою для лідерів. Від кожного з гостей діти отримали цінні поради та унікальну формулу успіху в тій чи іншій професії і в житті зокрема.

Карпатський оглядач