Культура

Наче казка! В обласному центрі Закарпаття стартував Фестиваль пряників (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Хто з нас не любить пряники? Мабуть, таких людей не так вже і багато. Тим більше, що їх можна робити найрізноманітнішої форми, цікаво оздоблювати та додавати в тісто прянощі. А напередодні новорічно-різдвяних свят ще й час замислитися про подарунки, в тому числі і солодкі. Особливо на такі презенти чекає малеча, адже вже за чотири дні до неї має завітати Святий Миколай. 

І ось для тих,  хто полюбляє солодке та шукає незвичайні подарунки для рідних та близьких, в культурно-історичному комплексі  “Совине гніздо” сьогодні відкрився Перший Закарпатський Фестиваль Пряників, який триватиме до неділі, 17 грудня.

Тут можна побачити пряники у вигляді сніжинок, ялинок, сніговиків, янголів та інших атрибутів свят, що наближаються. Невеликі яскраво оздоблені фігурки не можуть не привернути увагу поціновувачів цих смаколиків.  Шукаючи символ наступного року – собаку, – ми не могли не помітити забавні мордашки цих чарівних тваринок!

А це що? Казкове пряникове містечко розгорнулося біля головної ялинки (її до речі також обіцяють прикрасити пряниками, – прим.авт.). Будинки, церкви, палаци та навіть знаменита Закарпатська обласна філармонія та ще багато чого іншого не може не привернути увагу відвідувачів. Тут навіть курсує невеличкий потяг!

Найочікуванішою подією першого дня Фестивалю стала презентація найстарішого пряника на Закарпатті, якому всього 120 років! А ось і він!

Але захоплюють не лише різноманітні вироби, а й аромат, яким наповнене приміщення. Одразу, коли заходиш сюди, з’являється відчуття свята, згадується дитинство та очікування чогось незвичайного.

Також тут проводитимуться конкурси, аукціони, майстер-класи, працюватиме тематична фотозона… Одним словом, поспішайте і Ви завітати на Перший Закарпатський Фестиваль Пряників!

Карпатський оглядач

Залишити коментар