Суспільство

З наступного тижня стартує Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

Сьогодні, 27 березня, в Ужгородському прес-клубі відбулося обговорення старту ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

На зустрічі були присутні: Ерфан Віталій Йосипович – директор департаменту молоді та спорту Закарпатської ОДА, Рущак Марія – обласний представник акції «Серце до серця», Кулакова Тамара Іллівна – лікар-сурдолог Закарпатської обласної дитячої лікарні, Ганущина Світлана Іванівна – директор “ПАДІЮНу”.

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходитиме ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбати медичне обладнання для дитячих лікарень відповідної області.

Зараз в Закарпатській обласній дитячій лікарні стоять у черзі на свої слухові апарати 58 діток. За допомогою зібраних в цій акції коштів, вдасться їх забезпечити такою необхідною річчю.

«Дякуємо акції «Серце до серця», що декілька років тому збирала кошти для дітей із вадами слуху і закупила необхідне обладнання. Якщо раніше направляти дітей для дослідження слуху за межі області, тепер таких діточок скеровуємо набагато менше. Ми дуже сподіваємося, що цього року вдасться зібрати необхідну суму, тому що потрібно дообладнати відділення і закупити для 58 діточок слухові апарати», – наголосила піл час прес-конференції лікар-сурдолог Закарпатської обласної дитячої лікарні Тамара Кулакова.

Акція відбуватиметься тринадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31 923 461,42 грн.

Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 281 39987 грн., завдяки яким закуплено i передано Дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики i лікування зору.

Карпатський оглядач