Політика

Наскільки ужгородці люблять своїх депутатів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні жителі багатьох країн світу відзначають День закоханих (День Святого Валентина). Кав’ярні, громадські простори, а подекуди навіть вулиці прикрашені серцями, виготовленими з найрізноманітніших матеріалів, на яких написані освідчення в коханні. 

Освідчитися в коханні можна не лише своїй другій половинці, а й батькам, друзям чи навіть депутатам. Так-так, саме їм. Для цього в сквері на площі Петефі представники Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” облаштували спеціальну “любовну зону”. На полотні, що поділене на 2 частини, громадяни могли написати: на одній половині, за що вони люблять депутатів місцевої ради, а на іншій, – за що б любили їх ще дужче.

“Ця акція має на меті привернути увагу ужгородців до того депутатів міської ради, які чекають звернень від них. Люди ж переважно звертаються до міського голови, а депутати залишаються поза увагою своїх виборців, а отже, не володіють інформацією про їхні проблеми та потреби. Наше місто не є унікальним в цьому плані. Така ситуація спостерігається в багатьох інших містах. Тому сьогоднішня акція відбувається у всіх 32-х містах, де представлена “Активна Громада”, – повідомив регіональний координатор цієї ініціативи Микола ЯЦКОВ.

Після цього кожен охочий міг ознайомитися зі списком депутатів і в разі потреби написати звернення, доручення чи пропозицію щодо покращення життя в місті. Список депутатів і приклад звернення можна було отримати в координатора “Активної Громади Закарпаття” від Інституту “Республіка”.

“Ужгородці не дуже активно реагували на пропозицію написати звернення до свого депутата. Були й такі, які не знали, хто є депутатом від їхнього округу у міській раді, до якого можна звернутися як телефоном, так і особисто в день прийому. Четверо осіб навіть взяли контакти своїх депутатів. Це з-поміж близько 50 учасників”, – зазначила комунікаційниця “Активної Громади Закарпаття” Анжела БАБКІНА.

Найбільше містян турбують питання стану доріг та тротуарів. Цікаво, що на цьому наголошували представники різних вікових категорій.

Карпатський Оглядач