Культура

“Народжені Карпатами” – унікальна виставка про видатних українців

Кожен плакат являє собою свого роду витвір мистецтва. І хоча на сучасному етапі виготовлення плакатів не займає багато часу (чому, безумовно, посприяв технічний прогрес), однак деякі з них викликають зацікавленість серед населення.

Так, у столичній галереї “Митець” відкрилась плакатна виставка “Народжені Карпатами”, що представить видатних персоналій, чиї походження та діяльність були пов’язані з Карпатським краєм.

Цей проект складається із двох серій плакатів. Він був створений до фестивалю “Карпатський простір”, що проходить в Івано-Франківську. Авторами робіт стали студенти і викладачі Київського національного університету культури і мистецтв, члени секції плакату та графічного дизайну Національної спілки художників України, а також художники Іванофранківщини.

До київської експозиції увійшло 50 вибраних плакатів. Серед героїв робіт – відомі діячі культури, політики тощо: Леся Українка, Ольга Кобилянська, Богдан Ступка, Квітка Цісик, граф Потоцький, Роксолана, Митрополит Андрей Шептицький та інші.

CULTPROSTIR.UA