Культура

Наприкінці тижня на Закарпатті пройде фестиваль бринзи (АНОНС)

Бринза є свого роду символом Закарпаття. Її полюбляють як дорослі, так і діти. До речі, навіть існує повір’я, що бринзу роблять солоною для того, щоб малеча не могла її всю з’їсти. В першу неділю осені на Рахівщині пройде “бринзовий” фестиваль.

Гостям представлять гуцульські звичаї, ремесло і побут. Гості фестивалю матимуть змогу купити традиційний сир-бриндзю, що виробляється на полонинах, сувеніри, вироби, що зроблені із шерсті баранів, а також посмакувати свіжо приготовані бануш, голубці, бограч та ще багато інших гуцульських смаколиків.

У програмі свята: виставка народних умільців та ярмарка тваринницької продукції вівчарства (вул. Буркут, амфітеатр “Буркут”); показові виступи на конях гуцульської породи (вул. Б. Хмельницького, парк Т. Шевченка); “Корбач-шоу” (показові виступи на володіння корбачем (батогом), площа біля Рахівською РДА); майстер-клас з приготування гуцульських страв (вул. Буркут, амфітеатр “Буркут”).

Спеціальною гостею свята стане народна артистка України – Руслана Лижичко. Разом з нею гостей свята розважатимуть народна артистка України Алла Кудлай, квартет “Гетьман”, дует “Писанк”, Павло Доскоч, Василь Мельникович “Гуцул Хуліган”, учасники проекту “Х-Фактор” Алла Івашина та гурт “Без Обмежень”, фіналіст шоу “Україна має талант” Петро Сказків і гурт “Петрос”.

Ведучий та улюбленець публіки – гуморист Ігор Іванків.

Початок – 10.00.

Рахівська РДА