Важливе Суспільство

Найкращих за результатами ЗНО випускників області нагородили цінними призами

Сьогодні, 26 липня, у приміщенні Закарпатської ОДА відзначили найуспішніших випускників краю. Тринадцятеро школярів області цього року здали ЗНО з окремих предметів на 200 балів.

На заході були присутні й батьки та вчителі випускників. Зокрема, Наталія Ігнатоля – вчитель математики Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів – цього року підготувала аж чотирьох 200-бальників.

Серед лідерів знаходиться Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради. Тут вчителі підготували вісьмох випускників, один з них, Олександр Сабовчик, зумів отримати 200 з двох предметів – хімії та біології. Хороші результати тут набрали за ЗНО з математики – четверо школярів. До речі, ці випускники готувалися до тестів без репетитора.

Виноградівська гімназія та Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 підготували двох школярів, які зуміли показати кращі результати з хімії (Костянтин Агафонов) та математики (Ярослав Бендаревський).

До тринадцятки найкращих випускників Закарпаття ввійшли й учні Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (Едуард Павлишинець – фізика), Воловецька ЗОШ І-ІІІ ст. (Анна Зорівчак – біологія), Мукачівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» (Яна Романюк – німецька мова).

Із вибором майбутнього вишу майже всі 200-бальники визначилися. Троє учнів поїдуть навчатися за кордон – в Польщу, Австрію та Англію. Максиму Суботі, учневі Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів уже прийшло підтвердження щодо навчання в Лондоні, у Кінгс-коледж. Саме у столиці Англії уже здобув освіту і працює його старший брат.

Серед українських вузів випускники орієнтуються на Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Львівський національний університет ім. Ів. Франка та УжНУ. Пріоритетними для школярів є медицина, інформаційні технології та міжнародні відносини.

Загалом, серед предметів-лідерів перше місце посіла математика. П’ятеро випускників області отримали з цього предмета по 200 балів. Четверо з хімії, два високі показники з біології, та по одному з фізики, англійської мови та німецької.

Всіх випускників нагородили цінними призами – паркерами, швейцарськими годинниками та яблуками. Керівники області – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс також вручили подяки батькам та грамоти вчителям.

Карпатський оглядач