Культура Суспільство

«Міс Закарпаття 2017»: що очікує учасниць та глядачів

Цього року регіональний конкурс краси «Міс Закарпаття 2017» буде проходити 17 листопада в нічному клубі «Контрабас» (початок о 21:00). Організатори запевняють: варто очікувати на новий VIP формат проведення  дійства, який буде доступний для лімітованої кількості глядачів (до 200 осіб). Безумовно, все буде по-молодіжному.

Надія Пуга – керівник конкурсу – знає всі тонкощі планування дійства, адже окрім конкурсу, працює над бізнес-проектами, які не пов’язані з красою, але з точки зору планування й організації подібні.

Саме у Надії ми і поцікавилися, що саме очікує учасниць і глядачів на конкурсі краси.

Як проходив конкурсний відбір і скільки буде учасниць?

Цього року очікуємо 13 учасниць, по одній представниці з кожного району області. Але вже з досвіду знаю, що остаточна кількість дівчат буде відома в день старту проекту, так як дівчата можуть змінити своє рішення за 1-2 дні до початку підготовки. Зараз практично всіх учасниць відібрали, але ще продовжують надходити заявки, і кастинг триває до кінця жовтня.

Конкурсний відбір проходив так само як і минулого року. Фактично ми отримуємо онлайн-заявки, тому що дуже важко організувати кастинг на місцях. По-перше, це фінансово не вигідно робити кастинг!

Наприклад, влітку більшість дівчат знаходиться на відпочинку, як наслідок – мало хто приходить на кастинг. Восени, після початку навчального сезону так само концентрація дівчат розмежовується.

По-друге, онлайн кастинг дає більше результатів, адже ми отримуємо від 5 до 10 анкет з кожного району Закарпаття. В час, коли працює інтернет, реклама, онлайн-видання та соцмережі – такий метод є найефективнішим!

За якими критеріями відбирають конкурсанток?

В анкеті є пункт, на який нібито ніхто не звертає увагу – це та строфа, де дівчата вказують посилання на свої сторінки в соцмережах. Ми дивимося не лише на параметри чи вік. Також велике значення має те, чим дівчина живе. Багато інформації про конкурсантку можна дізнатися саме на сторінках у соцмережах і таким способом простежити, чим вона цікавиться, чи має якесь хобі, чи займається благодійністю тощо. Багато часу і грошей витрачаємо саме на цей пункт. Навіть не проводячи зустріч один на один, можна скласти загальне уявлення про учасницю.

Які виходи буде представлено під час конкурсу?

У конкурсі передбачено три стандартні виходи: “Візитка”, “Виступ у купальниках” і “Фінальний” вихід. Не хочу розкривати багато таємниць, але у самій програмі будуть деякі зміни. Це стане сюрпризом для глядачів!

Щодо дизайнерів одягу – то це будуть нові обличчя, але хто саме – побачите під час конкурсу!

Як відомо, дівчата перед конкурсом певний період проживають разом. Як проходять спільні будні дні напередодні цього важливого дійства?

Жити разом під час підготовки – обов’язкова умова для всіх конкурсанток, навіть для тих, хто проживає в Ужгороді. Графік доволі напружений. Дівчата майже весь час проводять разом, тренуються, аби потім, як одна команда, виступити на сцені, тому що часу на підготовку – всього 5 днів. І це нібито багато, але, враховуючи той факт, що не всі учасниці мають досвід роботи на сцені та дефілювання – концентрація повинна бути 100%.

Учасниці, як одна велика родина, виконують різноманітні завдання від організаторів, тренуються, відвідують майстер-класи. У планах цього року – екскурсія заводом, та фермою

Але як минулого, так і позаминулого року, ми тримаємо від конкурсанток розклад в таємниці й дівчата дізнаються про плани на наступний день тільки напередодні, ввечері. І слідкувати за тим, де були і що робили дівчата ви зможете у рубриці “Щоденник Міс Закарпаття”, яка доступна у соцмережах конкурсу

Скільки часу триває організація конкурсу краси «Міс Закарпаття»?

Організація конкурсу триває майже рік, адже ідеї, які можуть виникнути в будь який час!

Кожен вдалий досвід переносимо з одного конкурсу на інший.

Цьогоріч ми вирішили зробити незвичний формат – звичний клуб перетвориться на  івент-хол. Такого плану заходи дуже популярні в Європі і в усьому світі. Не обов’язково мати тисячу глядачів, можна зробити захід комфортнішим для перегляду. Ми цього року організували непросту розсадку.

Хто буде головною зіркою вечора?

Під час конкурсу виступатиме Артем Пивоваров. Цей виконавець зараз стає популярним, адже його кліпи набирають мільйони переглядів. Композиції чуттєві, динамічні, романтичні і молодіжні. Якраз те, що нам потрібно для конкурсу краси. Також у програмі виступи двох цікавих команд . Перша – це команда зі Львова, яка покаже світлодіодне шоу. Друга – танцювальний колектив.

Титули будуть основні: «Міс Закарпаття 2017», перша «Віце-міс», друга «Віце-міс» та третя «Віце-міс». Від оргкомітету та від партнерів очікуються ще додаткові звання, володарки яких також отримають подарунки. Ми вже зробили обов’язковий титул – «Міс дружба». Хто його отримає –  визначають самі дівчата шляхом таємного голосування.

Які обовязки очікують переможницю після закінчення конкурсу?

Переможниця конкурсу протягом року займатиметься волонтерською діяльністю. Ми з Анастасією Дацюк, минулорічною «Міс Закарпаття», розробили величезну програму – збір коштів на встановлення інклюзивного дитячого майданчика. Вартість цього проекту становить 150 тис. грн. На даний час змогли назбирати половину коштів. Для цього ми з Настею брали участь і організовували невеличкі благодійні акції, які і допомогли у зборі грошей. Якщо не зможемо закрити цей проект до кінця року, тоді наступна переможниця буде просто підтримувати його, тому що ідей у ньому ще багато. Якщо ні – створиться новий проект, який повинна «Міс Закарпаття» сама запропонувати і реалізувати.  Також буде, окрім цього ще одна ідея, яку реалізовуємо разом, але більш грандіозно.  Протягом року, як мінімум, два проекти маємо зробити.

 Спілкувалась Яна ТЕГЗА

Фото надані Оргкомітетом “Міс Закарпаття”