Суспільство

Міська рада Ужгорода прийняла Програму енергозбереження та енергоефективності

Передбачено кілька етапів виконання Програми, на що буде виділено півтора мільйона гривень.

В Ужгороді працюватиме п’ятирічна програма енергозбереження та енергоефективності міста. Як повідомляється на сторінці Ужгородської міської ради в мережі Фейсбук, її прийняли сьогодні на засіданні Ужгородської міської ради.

Мета Програми полягає в забезпеченні ефективного використання паливно- енергетичних ресурсів у бюджетній сфері міста та в житлово-комунальному господарстві, скороченні бюджетних витрат на використання енергоресурсів, підвищенні культури енергоспоживання.

Програма містить організаційні заходи та перелік енергозберігаючих заходів, виконання яких спрямоване на забезпечення реалізації в місті державної політики у сфері енергозбереження, вдосконалення міської системи управління енергозбереженням, спрямованої на підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів у бюджетній та комунальній сферах, формування в населення міста світогляду, орієнтованого на енергозбереження, отримання енергозберігаючого, соціального та економічного ефекту.

Виконання програми поділено на 2 етапи – 2018-2020 рр., 2021-2022 рр. Фінансування складає майже 1,5 млн. грн., на наступний 2018-й рік – 440 тис. грн.

Залишити коментар