Культура Суспільство

Місто щасливих дітей

Площа Фенцика перетворилася на дитяче місто! Безліч майстер-класів, ігор, морозива, солодощів та подарунків очікувало учасників дитячого свята “Мироліто”, який відбувся 2 червня. Захід проводиться третій рік поспіль Закарпатським благодійним  фондом “Карітас”. Ідею підтримала Ужгородська міська рада.  

Світлина від Caritas Uzhgorod.

“Мироліто” можна назвати святом малечі та дорослих, адже кожен учасник був задіяний у майстер -класах, іграх, лотераях і безлічі забав, які організував благодійний фонд “Карітас”. До свята були залучені волонтери з різних куточків нашого краю, а також такі колективи, як:  “Танцювальна корпорація друзів”, Ляльковий театр “Бавка” і не тільки. Саме вони створили атмосферу святковості доповнивши локації.

Світлина від Caritas Uzhgorod.

Як повідомляє офіційна сторінка фонду  у мережі Facebook “Дітки з такою радістю та завзяттям брали участь в різноманітних майстер-класах, іграх, спортивних змаганнях, розфарбовували стенди, фотографувалися біля фотозон, співали, танцювали, тішилися подарункам та супер-класному, смачнючому тортику!
Безмежна подяка всім нашим волонтерам та помічникам, всім людям доброї волі, які долучилися до проведення цього заходу. Дорогі наші, без Вас цього свята не було б! Хай Господь обдарує кожного з Вас, а також всіх наших діточок своєю Божественною благодаттю та неустанною опікою; хай на нашій Україні запанує мир, а в наших серцях- любов”

Свято закінчилося танцями та ласування смачнющого тортика.

Світлина від Caritas Uzhgorod.Світлина від Caritas Uzhgorod.

Світлина від Caritas Uzhgorod.

 

 

Карпатський Оглядач