Суспільство

«Місто щасливих дітей» розважає закарпатську малечу  (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 10 червня, дорослі ужгородці разом з малечею відвідали форум-фестиваль «Місто щасливих дітей», що проходив на території парку Підзамковий.

Програма заходу була дуже насиченою. Гості могли взяти участь в інтерактивних іграх, спортивно-інтелектуальному квесті, змаганнях та естафетах. Від літературних локацій та дискотек з мильними бульбашками – тут міх знайти чим зайнятися навіть найперебірливіший. Загалом понад 30 локацій та більше 70 активностей.

«До організації ми долучали всіх, хто може зробити щось цікаве для дітей. Підготовка заходу зайняла 3 тижні. На форум-фестиваль також запросили діток з обмеженими можливостями. Вони виступали на сцені, гралися, брали участь в естафеті, майстер-класах, – розповідає керівник організації «Щасливі діти» Ольга Павлова – У  майбутньому теж плануємо проводити такі заходи. Усе залежить від ентузіазму».

Свято в Підзамковому парку триватиме до 20.00. Форум-фестиваль «Місто щасливих дітей» долучається до збору коштів на лікування 1,5-річної Катрусі Лісовець. У дівчинки страшний діагноз – злоякісна пухлина головного мозку. Для лікування в Німеччині сім’ї потрібно зібрати 130 тис. євро. Із них – уже зібрали 91 тис.

Карпатський Оглядач

1

3

5

11

6

7

8

9

10

14

12

19

18

17

15