Економіка

Минулого року товарообіг між Україною та Індією зріс на майже 25% (ІНФОГРАФІКА)

Комусь наведені нижче показники здадуться незначними. Однак якщо врахувати, що після певного економічного занепаду наша країна не втрачає і навіть збільшує кількість партнерів, це вже є суттєвим досягненням.

Сьогодні відбулося 6 засідання Міжурядової українсько-індійської Комісії, ціль якої – поглиблення двосторонніх відносин між нашим країнами. Українську делегацію представили Степан Кубів та Nataliya Mykolska.

У 2016 Індія посіла 2-е місце серед торговельних партнерів України у Азіатсько-Тихоокеанськом регіоні. І ця позитивна тенденція продовжується: за 11 місяців 2017 товарообіг між нашими країнами склав $2,50 млрд та збільшився на 24,3%. Більша частина цієї суми – експорт з України, позитивне сальдо для нашої країни дорівнює $1,52 млрд. Але ми не плануємо зупинятися на досягнутому і готові розвивати двосторонні відносини.

Україна відкрита та зацікавлена у реалізації спільних проектів в енергетиці, промисловості, аграрному секторі, пошуку нових ініціатив для співпраці.

Також Степан Кубів та Наталія Микольська зустрілися з Державним Міністром закордонних справ Республіки Індія М. Дж. Акбаром. Перший віце-прем’єр наголосив, що Україна готова забезпечити продовольчу безпеку Індії.

Степан Кубів запросив індійський бізнес долучитися до процесів приватизації в Україні.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України