Суспільство

Медична реформа: в який спосіб надаватимуть консультацію сімейні лікарі?

Кілька тижнів тому Верховна Рада України ухвалила проект медреформи. Однак і досі дана тема залишається актуальною для багатьох пересічних громадян, які часто користуються послугами терапевтів та педіатрів. Що зміниться для таких пацієнтів?

Згідно офіційній інформації від МОЗ, лікарі самостійно прийматимуть рішення про надання медичних послуг за місцем проживання або перебування пацієнтів. Замість виїзду на дім, медик може провести консультацію в телефонному режимі або через Інтернет.

“Вік пацієнта, віддаленість його місця перебування від місця прийому сімейного лікаря чи відсутність у пацієнта коштів на проїзд не можуть бути єдиними підставами для виклику та виїзду лікаря”, — зазначається на офіційному сайті МОЗ України.

Однак через запровадження конкуренції серед лікарів, вони можуть надавати цю послугу і завдяки цьому швидше та більше за інших набрати собі пацієнтів. До одного лікаря можуть записатися пацієнти з різних районів міста. Проте в разі, якщо обраний лікар Вас з тих чи інших причин не влаштовуватиме, Ви зможете обрати собі іншого.

Медпросвіта

Залишити коментар