Важливе Культура Суспільство

Мати Тереза: “Любов потрібно проявити в дії, і ця дія є служіння”

Робити щось  прекрасне вже давно стала  доброю традицією у всьому світі. Ділитися турботою, співпереживати, підтримувати та допомагати один одному в цей час є просто необхідним. І будь яка доброта чи благодійність завжди у чомусь проявляється. 

Сьогодні 5 вересня у світі відзнячається День Благодійності. Проходячи повз площу Театральну Ви напевно помітили о. Мирослава Русина,  який представляє БФ “КАРІТАС” Мукачівської греко-католицької єпархіїї. Він з волонтерами активно пригощали людей смачними яблуками з цікавими побажаннями. Окрім того усі бажаючі, а особливо малеча мала можливість взяти участь у різних майстер-класах. 

Йдучи пл. Театральною,  я не могла не помітити прекрасних дівчат, які закликали долучитися до благодійного збору коштів для трьох закарпатців, яких спідкало лихо.

    о. Мирослав каже: “Що сьогодні  Міжнародний день Благодійності.  І ми маємо безпосереднє відношення до  цієї гуманної та інколи  нелегкої  справи – робити добро. Але незважаючи на те дійсно, ми  дивимося наперед в майбутнє.   Насамперед звертаємо увагу на ті сім’ї  (людей) , які потребують допомоги, нашої підтримки. Приємно те що серед нас є небайдужі люди,  це – місцеві благодійники, а такожи благодійники з закордону, прості громадяни,  допомога яких  завжди необхідна. 

Знаєте, “Карітас”-  означає “любов і милосердя”. І цю любов та милосердя ми практикуємо у нашому житті, де даруємо людям: впевненість, любов, радість, намагаємося пітримати у різних життєвих ситуаціях. До прикладу, зараз мова йде про трьох закарпатців, двох хлопців: один з Ужгорода, інший мусив поїхати закордон працювати  аби зібрати собі на навчання, але працюючи пошкодив собі хребет. Також хочеться сказати про жінку, яка  зараз знаходиться на лікуванні та реабілітації у Туречинні.  Ми відчуваємо їх біль та печаль і всіляко намагаємося підтримати”. 

На завершення хочеться сказати: Ми всі є люди, не будьмо байдужими до ближнього. Адже…ніхто не знає, що буде з нами – завтра!

 

 Карпатський Оглядач