Суспільство

Маленькі франківчани спробували себе в різних професіях (ФОТО)

Як часто можна почути від малечі про те, що вони мріють стати дорослими. Однак час прискорити не можна. Та й не варто! А ось подарувати можливість відчути себе дорослим хоча б на кілька годин цілком можливо.

Наприклад, сьогодні в міському парку Івано-Франківська відбувся захід під назвою “Місто професій”. В рамках цього свята дітям запропонували відчути, як воно – бути дорослими. Маленькі жителі міста отримали спеціальні “паспорти”, з якими могли виконувати ігрові та навчальні завдання, отримуючи за це солодощі.

Діти отримали змогу відчути себе продавцями, фермерами, кондитерами, рятувальниками, музикантами, вчителями, лікарями, а потім визначитись, яка з усіх цих професій подобається їм найбільше. Юних гостей свята розважали аніматори. Також можна було поглянути на роботу та обладнання пожежників, рятувальників і поліцейських, запам’ятати базові правила дорожнього руху, поскакати на батуті.

“Тут дуже цікаво! Я отримала справжній паспорт, правильно розклала товари на полицях магазину і отримала за це цукерки!”, – розповіла п’ятирічна Аліна.