Важливе

Майстерня міста Ужгород – простір креативних ідей (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Протягом тижня жителі міста матимуть змогу обговорити актуальні питання, спланувати спільні проекти та поспілкуватися з мером та представниками міської ради.

Сьогодні розпочала свою роботу Платформа громадської активності та ідей для розвитку міста Ужгород – Майстерня міста, на відкритті якої побували і журналісти Карпатський Оглядач. Протягом тижня містяни матимуть змогу дізнатися про актуальні проекти, які вже реалізуються або будуть реалізовуватися, обговорити перспективи розвитку міста, поділитися власними ідеями.

Робота Майстерні розпочалася з вітального слова однієї з організаторок цього заходу Маріанни Собран, яка розповіла, що ідея його проведення виникла не випадково, оскільки всі ті зміни, які відбуваються зараз в країні, неодмінно знаходять свій відгук в прагненнях жителів міста самих стати творцями перетворень, яких вони потребують.

Також з вітальним словом до присутніх звернувся мер Ужгорода Богдан Андріїв та його заступник Олександр Білак, які підкреслили важливість цього заходу для вироблення т.зв. дорожньої карти перетворень, яких очікують самі містяни.

Програма Майстерні міста дуже насичена: вона передбачає лекції, майстер-класи та навіть спортивні вправи, а також відзначення Дня молоді, яке відбудеться в неділю, 25 червня.

Ознайомитися з детальною програмою заходу можна за посиланням: https://www.facebook.com/pg/uzhhorodurbanworkshop/about/?ref=page_internal.