Суспільство

Латвійський художник знайшов спосіб подарувати сміттю друге життя (ФОТО)

Виявляється, сміття не є матеріалом, який не приносить користь. Народні умільці можуть створити з нього справжній шедевр.

Латвійський художник 53-річний Артурас Тамашаускас створює незвичні скульптури зі сміття. Зазвичай це фігури тварин і роботів. Використовує антикварні речі, металеві деталі і непотріб, повідомляють Нескучные новости.

Артурас народився у сім’ї вчителів. Батьки з дитинства у ньому виховували любов до музики і мистецтва. Він закінчив технічне училище прикладного мистецтва у місті Тельшай, де здобув спеціальність по обробці металу.

“Я думав про створення пінгвіна протягом тривалого часу. Ці істоти мене смішать, але в той же час вони витончені і елегантні. Свій вибір зупинив на королівському пінгвіні. У той час, коли тримав старий корпус мотоцикла і лампу у руці, мені прийшла ідея – це буде головна частина тіла. Я не намагався копіювати точні пропорції тіла. Хотів зробити його кумедним анімаційним персонажем мультфільму або щось подібне. Королівський пінгвін стоїть на прозорій крижині з гідністю, дивлячись у далечінь. Наче точно знає, де буде пробурено наступний отвір”, – розповів про одну із робіт Артурас.

Свої вироби художник продає через інтернет. Вартість однієї скульптури коливається від 465 до 1 200 євро.