Суспільство

Кілька фактів про автомобілі на іноземних номерах

Автомобілем на іноземних номерах на вулицях Ужгорода (як і багатьох інших міст) вже мало кого здивуєш. Однак ті, хто бачить таке вперше, починають розпитувати друзів та знайомих про те, чому їх так багато.

Існує п’ять найпопулярніших фактів про них.

1. Чинні мита несправедливі? Спочатку мита вводилися для захисту вітчизняного виробника і, принаймні можна було дискутувати, чи потрібно це і як правильно це робити. Але зараз вітчизняного виробника авто немає. АвтоЗАЗ навіть не прикручує колеса. Найбільше у збереженні високих мит зацікавлені імпортери нових іноземних автівок. Жодної вигоди для суспільства в цьому немає. Тарифи потрібно знизити до умовних 5% – і максимально спростити процедуру розмитнення і реєстрації.

2. Для куплених в ЄС авто, що були у використанні, перед реєстрацією варто запровадити обов’язковий техогляд. Як це робити – питання до обговорення. В ЄС існують приватні сертифіковані центри, які проводять техогляд, що визнається державою.

3. Нинішня ситуація, коли від 600 тисяч до 3 млн автомобілів їздять без державної реєстрації – неприпустима. Адже у випадку аварії власник авто на єврономерах може втекти – і знайти його практично не можливо. Страх покарання – це суттєвий чинник, який стимулює людину діяти обережніше і дотримуватися загальноприйнятих норм моралі і закону. Люди, які їздять на єврономерах, не мають такого стримувального фактору. До того ж, ввезення автомобілів з польською, литовською чи іншою реєстрацією супроводжується хабарями на митниці. А це поширює корупцію і роз’їдає державний апарат.

4. Уряд повинен якомога швидше легалізувати єврономери і створити максимальну швидку процедуру перереєстрації на українські номери. Ті, хто вже ввіз машину, мають заплатити більше мито, ніж ті, хто ввозитиме нові за суттєво зниженими митами.

5. Хто винен у цій ситуації? Правляча більшість, яка досі тримає мито на ввезення автомобілів на іноземних номерах на високому рівні.

Залишити коментар