Суспільство

Куди податися на практику та закордонне стажування студентам УжНУ? (ВІДЕО)

Університет вже давно перестав бути місцем отримання нових знань. Сучасні студенти прагнуть більшого: участі в громадському та науковому житті. І звісно – практики за кордоном!

Ужгородський національний університет все більше сприяє збільшенню кількості базових практик за кордоном та підтримує студентів у проходженні ними міжнародного стажування. У грудні 2016-го керівництво вишу підписало угоду зі Словацькою Республікою і вже незабаром 20 студентів-туризмознавців розпочали там свою виробничу практику на базі однієї з найкращих мереж готелів.

Кандидатів на проходження практики обирає студентська рада факультету спільно з деканом. Основними вимогами є середній бал успішності – мінімум 4.0 та достатній рівень знання мови.

Окрім студентських практик, на базі університету діють і чудові можливості стажування для викладачів. Зокрема, нещодавно юридичний факультет уклав угоду про співпрацю з Люблінським Католицьким Університетом ім. Іоанна Павла II. Для викладачів це повністю безкоштовно. Усі витрати компенсує приймаюча сторона та Ужгородський національний університет.

Деталі – в сюжеті Uzh Inform.