Культура Суспільство

Кохання! Кохання? і ще раз Кохання… – “Вечір поетичних зізнань” відбувся в Ужгороді (ФОТО)

13 лютого у ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка відбувся вечір сповнений романтики та пристрастей.  

Вже втретє молоді поети зустрічаються у літературному клубі “Читаємо разом”. Тут вони можуть відкрити душу і розповісти про сокровенне чи наболіле, особливо у переддень Святого Валентина. 

Цього разу своїми зізнаннями ділилися, як дебютанти так і вже давно відомі поети: Томаш Деяк, Катка Мучичка,  Юлія Медюх, Любомир Геляс,  Антоніна Корнута, Степан Ткачук, Мирослав Гончарук-Хомин, Анна Фельцан, Аля Ціхоцька,  Наталя Кузьмак, Неля Остапів. Музичний настрій – авторські пісні подарував гурт “Позичений час”. 

Окрім поезії та прози, яка лунала  у маленькій затишній залі,  модератор заходу Іванка Когутич залучала і простих слухачів до участі у конкурсах. Цього вечора бажаючі могли написати свій власний  вірш. А також перекласти з англійської мови рядки відомого англійського поета.

Поети відповідали на запитання, брали участь у розіграші призів від VIP-учасників, членів Національної спілки письменників Олександра Гавроша, Сергія Федаки, Михайла Рошка та дослідниці дитячої літератури Оксани Панько.

Вечір вдався! 2,5 години романтичних історій, зізнаньу коханні, відкритих емоцій, яких не шкодували молоді автори. Подія промайнула, як одна мить.