Культура Суспільство

Котоманів запрошують до участі в тематичній фотовиставці (ВІДЕО)

На дворі похмура осінь, коли найбільше хочеться зануритися під теплу ковдру. налити в чашку гарячого чаю, взяти цікаву книжку. А ще дуже приємно, коли поряд або на колінах горнеться клубочком улюблена кішка (чи кіт).

Але ж ці мурлики не просто лежать. Іноді від їхніх трюків захоплює подих! Чи помічали Ви таке за своїми улюбленцями? А фотографували? Якщо так, то маєте чудову нагоду поділитися своїми світлинами. Усім охочим пропонують поділитися найцікавішими кадрами про життя чотирилапих улюбленців. надіславши фотографії на конкурс “Котографія на пам’ять”.  Від одного учасника приймають до 3-х робіт.  Головні умови: у кадрі повинні бути коти, зображення не повинно містити полів, рамок і надписів. Фото потрібно назвати і надіслати на електронну пошту yads@online.ua.

Кінцевий термін: 14 листопада (вівторок) включно.

” Запрошуємо до участі всіх охочих: і любителів, і професіоналів. Участь у виставці безкоштовна. Просто потрібно надіслати фотографію на електронну пошту. Є ще в ПАДІЮНі конкурс «Міс Кіс». Вона також проводиться щорічно. Цього року вирішили вперше з цієї виставкою кішок провести ще й фотовиставку. Тема дуже проста — це коти і все, що з ними пов’язано, з нашими чотирилапими друзями. Всі умови є на нашій сторінці в соцмережах. Треба надіслати фото в хорошій якості. Ми їх відбираємо і найкращі надрукуємо і повісимо на виставці. Журі обере переможців. І це все буде 19 листопада в ПАДІЮНі. Фотовиставка “Котографія на пам’ять”, – зазначає співорганізатор виставки Сергій Денисенко.

Деталі – в сюжеті Uzh Inform

Залишити коментар