Важливе Суспільство

Команда УжНУ виборола перемогу на Всеукраїнській олімпіаді з програмування

Сучасні технології постійно розвиваються: розробляються нові програми, додатки для смартфонів тощо. А самі розробники періодично збираються разом, щоб позмагатися в своїй майстерності.

у суботу, 16 вересня, на всеукраїнській олімпіаді з програмування “ACM ICPC-2017”, що відбувалася в Сумах, команда Ужгородського національного університету “Push–force” посіла перше місце серед 281 команд-учасниць, делегованого вишами України. У двадцятці найкращих опинилися ще дві команди з УжНУ – UzhNU_Storm та UzhNU_AwesomeTeam. Це один з етапів відбору на світову олімпіаду.

Представники УжНУ випередили колег зі Львівського національного університету ім. Івана Франка (2), Харківського національного університету радіоелектроніки (3), Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” (4), Київського національного університету ім. Тараса Шевченко (5).

У складі команди-переможця – аспіранти першого року навчання Євген Задорожний та Роман Мельник, а також студент 4-го курсу Роман Рубаненко з кафедри інформаційних управляючих систем та технологій факультету інформаційних технологій. Тренер команди – завідувач кафедри доцент Олександр Міца.

Залишити коментар