Суспільство

Коли вулицями Ужгорода їздитимуть нові автобуси?

Сьогодні, 3 червня, у рамках урбаністичного фестивалю «Майстерня міста», відбулася «Кава без краваток» із заступником ужгородського міського голови Олександром Білаком.

Під час зустрічі містяни обговорили із заступником мера муніципальний транспорт, плани святкування Дня Ужгорода, результати минулорічної «Майстерні міста» а також створення сприятливих умов для молоді.

«Ми намагаємося враховувати пропозиції ужгородців. Наприклад,  робимо простір міста доступним для людей з обмеженими можливостями, –  коментує заступник міського голови Олександр Білак. – Актуальною темою зараз є  користування пільгами на проїзд в громадському транспорті. Щодо цього питання багато законодавчих змін було прийнято на початку року. В тому числі й монетизація пільг».

Під час зустрічі заступник міського голови наголосив, що з початку серпня запрацює комунальний транспорт – перші 10 автобусів їздитимуть новими маршрутами. На маршрутах, що здійснюватиме комунальний транспорт, міська влада може регулювати пільгові перевезення.

Для того, щоб визначити, якими маршрутами їздитимуть нові 10 автобусів, у соціальних мережах проводять опитування. Окрім звичних напрямків, запрацюють і нові. Наприклад, із прогнозованих маршрутів – напрямок від “Епіцентру” через площу Петефі на “БАМ”. Із нововведень – на вулиці Швабській буде заборонено паркування з правого боку.

Карпатський оглядач