Суспільство

Київський програміст винайшов спосіб полегшити і автоматизувати роботу в соцмережах

Київський розробник Макс Фрай виклав в загальний доступ власні скрипти, які полегшують і автоматизують роботу з соціальними мережами. Вони можуть стати в нагоді як звичайним користувачам, так і адміністраторам сторінок: з їх допомогою можна відстежувати ботів або неактивних користувачів серед друзів, відписуватися від груп, стежити за тим, хто репоста записи і т.д.

За словами розробника, до нього часто за рішенням подібних завдань зверталися друзі, з цього і виникла ідея зробити публічне оголошення Facebook якісь універсальні інструменти, якими міг би користуватися кожен.

Він уточнює, що такі скрипти виконуються на стороні клієнта – по суті емулюють дії користувача, тому не порушують правил Facebook.

Скрипт для пошуку і видалення ботів і неактивних користувачів

Після установки цей скрипт відзначить неактивні акаунти і акаунти, які можуть бути ботами. Коли він перевірив скрипт на своїй Facebook-сторінці, ботами виявилися 80% із запропонованих програмою.

Щоб його використовувати, потрібно зайти в панель розробника (F12 або Ctrl + Shift + I), потім відкрити вкладку Console, потім скопіювати текст скрипта, вставити в поле і натиснути Enter. В результаті для Facebook-сторінки з’явиться вікно зі списком акаунтів, підозрілі будуть виділені червоним. Розробник радить вручну перевірити кожен аккаунт перед видаленням.

Скрипт для набору друзів в Facebook

За словами розробника, з цього скрипта він починав ведення власного профілю в Facebook. Щоб запустити скрипт, потрібно перейти на сторінку зі списком запропонованих друзів (її формує сам Facebook у вкладці «Друзі»). Потім, як і в попередньому випадку, відкрити панель розробників, зайти у вкладку консолі, скопіювати код (є на GitHub), вставити і натиснути Enter. Скрипт додасть 100 людей із запропонованих.

Скрипт для відписки від публічних груп

Поки в Facebook існує можливість додавання користувача в групу без його згоди, цей скрипт буде актуальним. Щоб запустити відписку, потрібно перейти на сторінку зі списком груп, відкрити панель розробника, вставити код, вказаний по посиланню, натиснути Enter і почекати написи Finish.

Скрипт, який формує список тих, хто зробив репост запису

За словами розробника, цей скрипт допоможе, наприклад, брендам, які проводять конкурси в Facebook. Як і в попередніх випадках, щоб його запустити, потрібно зайти у вікно зі списком репоста, зайти в консоль розробника, скопіювати код і натиснути Enter.

Макс Фрай обіцяє доповнити список скриптів для роботи з соціальними мережами, він регулярно викладає їх в своєму Facebook.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Facebook знизить в новинній стрічці посилання на захаращені рекламою сайти з сенсаційним контентом – повідомляє: ain.ua

 

 

Джерело: ain.ua