Культура Суспільство

Київський органіст представив ужгородцям авторську ораторію “Страсті Христові” ( ФОТО, ВІДЕО)

Цієї неділі  зала Закарпатської обласної філармонії перетворилася у місце, де слухачі могли повернутися назад в минуле – у час життя Ісуса Христа.

 

         Цінителям духовної музики була представлена ораторія Богдана Дем’яненка “Страсті Христові” за євангелістом Марком. Приємною несподіванкою стало те, що київський органіст використав  сучасні методи подання органної музики. Окрім віртуозної гри глядачі могли спостерігати за ходом подій завдяки слайд-шоу, де були влучно підібрані картини з життя  сина Божого. Уривки з  Євангеліє, які читав о. Володимир Ковтик чергувалися зі співом хору парафії Всіх Святих та свмч. Йосафата.

         На завершення концерту Декан Ужгорода 1, настоятель церкви Святого архистратига  Михаїла отець Василь Бляшин вручив київському гостю диплом за його високопрофесійну майстерність і участь у IX -міжнародному молодіжному фестивалі органної музики ім Н. Висіч . 

         Для тих, хто не зміг прийти і насолодитися творчістю молодого композитора Богдана Дем’яненка, є можливість переглянути частину концерту у поданому нижче відео.

 

 

Залишити коментар