Суспільство

Квитки на літак: як день та час вильоту впливають на вартість?

Літак поступово стає все більш популярним серед українців. Це справді зручно, адже за лічені години можна дістатися у найвіддаленішу точку світу. Щоправда, вартість перельотів дещо лякає. Хоча якщо пошукати, можна знайти авіаквитки за цілком прийнятними цінами.

В межах Європи

Мандруєте в межах Європи? Найкращий час для бронювання авіаквитків – за 60 днів до вильоту, що дозволить вам зекономити до 30%. Найкращий час для перельоту – вечір (економія до 8%), а найкращий день – вівторок (економія до 12%).

З Європи в Північну Америку

Якщо ви шукаєте авіаквитки з Європи до Північної Америки, бронюйте їх за 60 днів до вильоту, що дозволить зекономити до 26%. Вильоти ввечері збережуть вам до 11%, а вильоти у вівторок – до 10%.

З Європи в Південну Америку

Зібрались в Південну Америку? Бронюйте за 60 днів до вильоту і економте до 25% вартості авіаквитків. Найкращий час для перельоту – обід (економія до 6%), а найкращий день – вівторок (економія до 7%).

З Європи в Африку

Мандруєте в Африку? Найкращий час для бронювання авіаквитків – за 60 днів до вильоту, що дозволить вам зекономити до 29%. Найкращий час для перельоту – вечір (економія до 9%), а найкращий день – вівторок (економія до 9%).

З Європи в Азію

Захотілось на відпочинок в Азію? Найкращий час для бронювання авіаквитків – за 60 днів до вильоту, що дозволить вам зекономити до 24%. Найкращий час для перельоту – ранок (економія до 8%), а найкращий день – вівторок (економія до 8%).

From Europe to Oceania

Найкращий час для бронювання авіаквитків до Австралії та Океанії- за 59 днів до вильоту, що дозволить вам зекономити до 21%. Найкращий час для перельоту – ранок (економія до 6%), а найкращий день – вівторок (економія до 7%).

momondo