Культура

Камерний хор “Cantus” відзначив 25-річчя творчої діяльності (ФОТО)

Їхні концерти щоразу збирають повні зали глядачів. Багато закарпатців з нетерпінням чекають нових виступів.

З нагоди 25-ї річниці творчої діяльності академічного камерного хору “Cantus” вчора в атріумі Закарпатської обласної державної адміністрації відбувся святковий концерт.

Присутні мали змогу насолодитися кращими композиціями з репертуару хору. Провідною для колективу є духовна музика, тому особливістю частиною вечора було спільне разом зі солістами, а також інструментальним ансамблем “A Cappella Leopolis” зі Львова виконання фрагментів “Різдвяної ораторії” Й.С. Баха. За словами художнього керівника та диригента хору “Cantus” Еміла Сокача, це один із кращих творів відомого композитора, а для всього колективу підготовка цієї частини виступу була особливо важливою.

Відповідно до розпорядження голови ОДА за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури області, пропаганду хорового мистецтва та з нагоди відзначення 25-річчя професійної діяльності академічного камерного хору «Cantus» почесними грамотами Закарпатської обласної адміністрації нагородили учасників колективу, а також “Cantus” нагороджений грамотою Міністерства культури України. 

“Колектив камерного хору «Cantus» відомий не тільки в нашому місті, а й далеко за межами краю своїми виступами, майстер-класами, концертами. Ужгород уже давно асоціюється з цим камерним хором. Кожен ужгородець знає про нього, любить і чекає на його виступи. Тому хочу побажати колективу наснаги і подякувати за плідну творчу діяльність», – зазначила секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко.

В Ужгороді є чимало любителів духовної музики і щирих шанувальників музичної родзинки усього Закарпаття – академічного камерного хору “Cantus”. Це засвідчила кількість глядачів, які відвідали вчорашній концерт.

Ужгородська міська рада

Залишити коментар