Культура

“Кавові зерна як мистецтво” – незвичайне захоплення ужгородки Оксани Співак (ВІДЕО)

Кава вже давно стала свого роду символом Закарпаття. Саме тому тут так багато кав’ярень. Але якщо Ви досі думаєте, що кава – це лише напій, то Ви помиляєтеся!

Є речі, які варті того, щоб їм зберігали вірність. Наприклад, кава. Такого принципу вже понад 4 роки дотримується ужгородка Оксана Співак. Найбільше їй подобаються кавові зерна. Крім харчової цінності, вона надає їм ще однієї ролі: перетворює в особливий матеріал для виготовлення картин, годинників, сувенірів та інших речей. Має невеличку майстерню вдома. Коли всі хатні справи зроблені, мама трьох дітей вмикає спокійну музику і починає творити.

Початкові майстер-класи Оксана дивилася в Інтернеті. З часом уже придбала інструменти, термоклей і почала реалізовувати власні кавові ідеї. Найбільше жінці подобається використовувати природні матеріали і поєднувати їх із пахучими кавовими зернами.

 

 

Особливого догляду сувеніри з кави не потребують. Оксана рекомендує лише не залишати вироби довго на сонці або на кухні біля плити, адже зерна можуть деформуватися. Останнім часом жінка практикує картини з африканськими мотивами. Оксана щоразу намагається реалізувати цікавіші і складніші ідеї, аби кавова історія мала продовження.

Деталі – в сюжеті Uzh Inform.