Суспільство

Кава без краваток: які соціальні питання хвилюють ужгородців? (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В рамках “Майстерні міста” такі зустрічі вже стали традиційними. Містяни активно долучаються до обговорення найактуальніших питань.

Сьогодні на зустріч з ужгородцями завітав заступник міського голови Олександр Білак. Журналісти Карпатський Оглядач також стали учасниками цієї зустрічі.

Серед головних питань, що хвилюють містян, стала наповнюваність дитячих садочків, їхнє матеріальне забезпечення, а також доля тих навчальних закладів, які знаходяться на околицях міста та ін.

Щодо забезпечення груп в дитячих садках необхідними меблями, витратними матеріалами та канцтоварами, Олександр Павлович наголосив, що витрати на це передбачені в бюджеті міста, а виділення коштів відбувається за поданням відповідної заявки з боку директора дошкільного навчального закладу.

Також було наголошено, що НВК найближчим часом знову перепрофілюються на дитсадки, а учні молодших класів відвідуватимуть загальноосвітні школи міста, що дозволить вирішити питання великої кількості вихованців в групах. Щодо самих шкіл, то деякі з них також будуть перепрофільовані без акцентування уваги на поглиблене вивчення окремих предметів.

Ужгородці звернули увагу на питання транспортної інфраструктури вмісті та необхідності налагодження прямого автобусного сполучення між різними мікрорайонами міста.