Суспільство

З 25 серпня Wizz Air запровадить ще кілька рейсів до Польщі

Цей перевізник вже здійснює регулярні рейси з України та поступово збільшує кількість маршрутів.

Угорський лоукостер Wizz Air з 25 серпня відкриє два нових напрямки із Києва. Відтепер регулярні рейси здійснюватимуться в Люблін і Познань, – повідомляє ЦТС.

Авіакомпанія збільшить кількість маршрутів з аеропорту Київ (Жуляни) до Польщі з 4 до 6. Польоти в Люблін і Познань будуть виконуватися двічі на тиждень – по понеділках і п’ятницях. Вартість квитка в Люблін – від 429 грн, в Познань – від 579 грн.

В аеропорту Люблін розраховують на значний пасажиропотік з Києва у зв’язку з запуском нового рейсу. Так, директор аеропорту Кшиштоф Войтович заявив, що вважає запуск рейсів до Києва приводом для радості, оскільки Люблін “буде місцем для транзиту, звідки після прибуття, пасажири можуть відправитися в інші міста Польщі”.

Wizz Air додасть третій літак Airbus A320 на свою київську базу в аеропорту “Київ” (Жуляни) з квітня 2018 року. Протягом того ж місяця Wizz запустить два нові маршрути з Києва до Лісабона і Таллінну, а також збільшить частоту рейсів на найпопулярніших напрямах – 11 додаткових рейсів в тиждень в рамках літнього розкладу з Києва у наступному році.

Крім того, Wizz Air оголосив про скасування плати за ручну поклажу на рейсах, які будуть виконуватися з 29 жовтня 2017 року.