Суспільство

Зроблено з любов’ю. Відома кондитерка про своє захоплення кулінарною майстерністю (ВІДЕО)

Дитяче захоплення може легко перетворитися на справу всього життя.А якщо це ще і творча робота, то вона неодмінно доставлятиме задоволення не тільки творцеві, а його оточенню також.

Олеся Бубич створює тістечка на замовлення, любить балувати себе, чоловіка, рідних  й усіх на світі.  В її житті істотно важлива річ — це сім’я: вдома і тут. Команда, яка надихає, яка підтримує і завжди усміхнеться. І якщо живопис вабить очі, музика – слух, то її десерти  полонять смак. Абсолютно у кожного.  Вона наповнює тістечка не лише кремом. Їй хочеться вкласти в це душу і величезну любов.

Перша школа, яку підкорила Олеся – була в Барселоні. Там вона пройшла базовий курс із приготування класичних французьких десертів. Згодом столиця кохання — Париж, нові майстер-класи і секрети кондитерів. На цьому Олеся не зупинилася і шкрябала гроші на  Нові  курси світових маестро солодкої випічки.

Зараз Леся творить кондитерські смаколики в Україні. Надалі вчиться, відкриває найнесподіваніші смаки.  Її креативна презентація солодощів підкорює смак і змушує ковтати слюнки, дивлячись навіть на фото. Кажуть, у кожного майстра є своя муза. Цікаво, що надихає її?

Деталі – в сюжеті Uzh Inform.