Суспільство

ЗНО-2018: інформація для вступників до магістратури

Студенти четвертого курсу дописують свої кваліфікаційні роботи та посилено повторють вивчене за всі роки в університеті, адже попереду держіспити. А далі – вступні.

І знову доведеться складати ЗНО. На сайті Ужгородського національного університету вже з’явилася інформація щщодо особливостей цьогорічної вступної кампанії до магістратури.

Зовнішнє незалежне оцінювання при вступі на навчання до ДВНЗ “УжНУ” для здобуття ОС магістр необхідно складати:

  • для вступу за спеціальностями 032 “Історія та археологія”, 051 “Економіка”, 052 “Політологія”, 053 “Психологія”, 054 “Соціологія”, 061 “Журналістика”, 242 “Туризм”, 291 “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”, 292 “Міжнародні економічні відносини” за всіма формами навчання. Таким вступникам необхідно буде пройти єдиний вступний іспит з іноземної мови. Реєстрація на нього триватиме з 14 травня до 18-ї год. 5 червня;
  • для вступу за спеціальностями 081 “Право” та 293 “Міжнародне право” за всіма формами навчання. Таким вступникам потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей. Реєстрація на ці тестування теж триватиме з 14 травня до 18-ї год. 5 червня.

Тестування з іноземної мови відбудеться 11 липня, а з права та загальних навчальних правничих компетентностей – 13 липня.

Складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) розпочинається 14 травня та закінчується 31 травня. Реєстрація таких вступників можлива лише за умови успішного складання додаткового фахового випробування.

Міністерство освіти і науки затвердило Порядок організації та проведення вступних випробувань до магістратури.

Результати тестів з англійської, німецької, французької та іспанської мов, отримані під час складання ЗНО для вступників на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) не будуть зараховані як результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови («ЗНО на магістратуру»).

У 2018 році приймаються результати єдиного фахового вступного випробування 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, німецької та французької мов. Оцінки з англійської, німецької та французької мов приймаються лише з результатів єдиного вступного іспиту 2018 року.