Суспільство

ЗНО-2018: хто складатиме, які предмети та коли?

Навчальний процес в самому розпалі. Одинадцятикласники розпочали активну підготовку до майбутнього тестування та уважно слідкують за інформацією, що з’являється на цю тему.

Ось кілька новин щодо ЗНО-2018:

1. Реєстрація на ЗНО-2018 триватиме з лютого по березень.

2. Тестування відбудеться з 22 травня по 13 червня.

3. Першими тестами будуть математика (22 травня) і українська мова(24 травня).Далі пройде ЗНО з іспанської, німецької та французької мов – 29 травня. А ось англійська складатимуть  1 червня. 4 червня випускники здадуть біологію, 6 червня – історію України, 8-го – географію, 11-го – фізику, а 13-го – хімію. Російської мови в тестах не буде.

4. Ті, хто не зміг зареєструватися на основні тести, можуть пройти спеціальні (для учасників АТО і з окупованих територій країни).

5. Також ЗНО-2018 планують адаптувати для дітей з обмеженими можливостями. Для школярів зі слабким зором хочуть надрукувати тести шрифтом Брайля, час виконання продовжити на півгодини і забезпечити їм додаткове освітлення. У МОН обіцяють врахувати і потреби дітей на інвалідних візках, обладнавши приміщення пандусами.

6. Крім школярів, в наступному році тести доведеться здавати і випускникам професійно-технічних навчальних закладів та коледжів, для яких ЗНО буде служити формою державної підсумкової атестації.

7. Вже запущені безкоштовні онлайн-курси з підготовки до тестів з української мови та літератури, історії України та математики.

Освітній портал