Важливе Транскордонне співробітництво

За кілька днів стартує прийом заявок на спільні проекти Польща-Білорусь-Україна (ФОТО)

Безпосередня наближеність до державного кордону дає змогу як подорожувати, так і реалізовувати спільні проекти разом з представниками сусідньої країни. Про це йшлося сьогодні під час тренінгу з підготовки до написання проектів програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна”.

Перед учасниками з вітальним словом виступив заступник міського голови Ужгорода Олександр БІЛАК. Після цього директор Центру європейських проектів у Варшаві Лєшико БУЛЛЄР розповів про історію Програми, учасників та успіхи, яких вдалося досягти за 15 років роботи.

Проектний менеджер Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна” Лоліта ГЕДЬО розповіла про напрямки, за якими відбувається прийом заявок, можливості для пошуку партнерів, вимоги до аплікаційної форми тощо. Прийом заявок розпочнеться вже 1 серпня. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті Програми.

Захід проходив в культурно-історичному комплексі “Совине гніздо”. Даний заклад свого часу був відреставрований в рамках одного з проектів транскордонного співробітництва, спрямованих на збереження культурної спадщини.

Учасниками тренінгу стали представники громадських організацій Ужгорода. Деякі з них вже мають досвід написання подібних проектів, а деякі готуються до подачі заявки. Особливістю даного конкурсу є те, що учасники мають знайти організацію-партнера в Польщі, спільно з якою вони і реалізовуватимуть поданий проект.

Карпатський оглядач