Суспільство

Заслужена вчителька України Віолетта Македон вже кілька місяців працює у Великобританії

Наша землячка минулого року прославилася на всю країну. Однак вже невдовзі вона прийняла рішення розширяти горизонти та розвиватися далі. І першим кроком став переїзд до британської столиці.

Креативна, перспективна та надзвичайно комунікабельна вона вже більше не працює в школі. Віолетта Македон вирішила розширювати поле своєї діяльності у далекому Лондоні. Там для неї більші перспективи, – розповіла заслужений учитель України, кращий педагог 2016 року у номінації “Іноземна мова” виданню ПроЗахід.

На думку Віолетти Македон, нічого дивного у її від’їзді немає, рішення вона прийняла виважене та вірне.

Вона зупинилася в одній британській родині, де подружжя має фотобізнес. Він – місцевий, а дружина приїхала з України. Обоє дуже зайняті, адже там усі у повсякчасному русі та несамовито працюють, заробляючи гроші. Їй доручили доглядати за дідусем на ім’я Боб, з яким вона, згідно наперед розробленого плану, гуляє по столиці, відвідує музеї, театри, парки, інші знакові місця Лондона тощо. Родина неабияк задоволена, що вісімдесятирічним дідусем-британцем опікується така поважна молода пані-українка, яка досконало знає англійську.

“Завдяки цьому я легко, навіть краще за інших, вписалася у місцевий колорит”, – зазначає В. Македон. – “У родині спілкування триває англійською мовою. Але переконана, що це тільки початок.

Учителька, знаючи мову Шекспіра, Черчіля, Ньютона, Тетчер, мріє розширити свої навички. Отож, лондонську практику вирішила розпочати саме таким ось чином. Тут в неї залишився син Павло, який тепер навчається в 10-му класі.

На запитання журналістів про те, чи сумує вона за школою, відповідає ствердно.

“Звісно, сумую. Тут зосталися жити мої друзі, колеги, чимало колишніх й теперішніх учнів, тут, власне, розпочалося професійне сходження тощо. А дякую школі, яка сприяла мені сягнути вершин у професійній царині. Адже особливо життєво вдалим виявилося минулоріччя”.

Залишити коментар