Культура Суспільство

Зал аплодував стоячи: музикант з м. Одеси вразив ужгородців (ВІДЕО)

По-своєму камерна атмосфера Закарпатської обласної філармонії не залишила байдужими захоплених глядачів. Адже зі сцени лунала мелодія одного унікального інструменту – бандури.

15 квітня бандурист та композитор з м. Одеси, Георгій Матвіїв поділився своїм творчим надбанням з ужгородцями. В його виконанні звучали авторські твори та імпровізації на теми українських народних пісень. Кожен  новий музичний твір супроводжувався відеорядом та коментарем музиканта. Таким чином глядачі мали можливість побувати в різних куточках України, а також почути секрети, які розкрив Георгій.  Адже він є не лише композитором, але і винахідником цілої низки нових  сучасних прийомів гри на даному інструменті.

Ще одним не менш цікавим сюрпризом цього вечора, став дебют молодої бандуристки та солістки Ярослави Каганяк, яка виконала ліричні пісні українських композиторів у супроводі бандури.

А вже 18 квітня очікується ще один концерт у рамках фестивалю ” Музика без кордонів”: фортепіанний дует “Duo Petrof” у складі Анатолія Затіна  та Владислави Васильєвої поч. о 18:30