Суспільство

Закарпатці одружуються й розлучаються не виходячи з дому

Пілотний проект Міністерства юстиції щодо подання заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану через мережу Інтернет стартував 09.07.2015 року. У Закарпатській області учасниками пілотного проекту, щодо подання заяв через мережу Інтернет визначено всі без винятку відділи державної реєстрації акті цивільного стану.

Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” – це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.

Скориставшись веб-порталом, Ви зможете, не виходячи з дому, користуючись мережею Інтернет подати заяви: про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію розірвання шлюбу на підставі рішення суду, про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей, про розірвання шлюбу відповідно до статті 107 Сімейного кодексу України, про зміну імені, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, про надання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян та про внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання.

Так, протягом 2018 року даним пілотним проектом щодо подачі заяв через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» скористались 1537 громадян.

Заступник начальника Головного територіального

управління юстиції у Закарпатській області

Маріанна Готра