Анонси

Закарпатців запрошують до участі в тренінгу “Відповідальне управління громадою” (АНОНС)

Цього тижня в Ужгороді відбудеться два одноденних тренінги, учасники яких матимуть змогу поглибити свої знання щодо вирішення проблемних питань в локальних громадах.

Громадянська мережа ОПОРА у співпраці з польськими партнерами з Фундації “Лабораторія соціальних досліджень та інновацій “Сточня” впроваджує проект “Відповідальне управління громадою”, який стосується формування нових навичок у представників об’єднаних територіальних громад щодо публічних консультацій, а також вирішення складних процесів шляхом залучення громадян до процесу ухвалення рішень. Проект реалізовується на території всієї України за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

В межах проекту в Ужгороді пройде два тренінги (15 та 16 листопада), до участі в яких запрошуються представники ОТГ та громадянського суспільства для отримання нових, сучасних та ефективних практик вирішення проблемних питань у громадах, зокрема пов’язаних з оптимізацією освіти, громадськими бюджетами, стратегічним плануванням тощо.

Найактивніші учасники тренінгів матимуть можливість стажування у Польщі з метою отримання додаткової інформації та закордонного досвіду щодо ефективного застосування соціальної партисипації в громадах.

Реєстрація доступна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfMiYyfaMzpe6wECTDJd6W9n41xIvMKDm3ulKBLUHAxjty5pQ/viewform?fbclid=IwAR1pR3EGnxBye0fgvGuGJwO68KcV7JqcrgPT_qPbdRpHTszM_MxBYoGKYoI.

Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування