Культура

Закарпаття вперше святкуватиме “День мисливця”

Міжнародне свято “День мисливця”, повідомляє “Закарпаття онлайн”, цього року святкуватимуть 29 липня на Виноградівщині, у селі Шаланки, в урочищі Великий ліс. Це дійство заплановано запровадити для підтримки і розвитку працівників мисливського господарства, а також національних звичаїв багатонаціонального населення Закарпаття.

Мисливці приїжджають на свято зі своїми чотириногими помічниками. Хорти, лайки, фокстер’єри, курцхаари, дратхаари – мисливські собаки демонструють свою швидкість і спритність, слідуючи командам господаря.

Як і належить, мисливці стріляють. Але тільки з пневматики і по мішенях.

Для всіх гостей готується святковий смачний мисливський обід. Солісти та творчі колективи дарують яскраві музичні та хореографічні номери, а таксидермісти презентують свої найкращі експонати та сучасні методи оформлення трофеїв.

Гості матимуть змогу розглянути твори фотохудожників, анімалістів, пейзажистів, ознайомитися з різьбою по дереву на мисливську тематику та з виготовленням мисливських сувенірів, почують імітацію реву мисливських тварин, побачать манків на козулю і дику качку. У програмі також частування гостей свята стравами мисливської кухні.

Урочисте відкриття «Дня мисливця» – о 11:00, повідомляють у прес-службі Закарпатського ОУЛМГ.