Політика Суспільство

Закарпаття виступило проти ухваленої Стратегії реформування лісового господарства (ФОТО)

Сьогодні, 30 листопада, відбувся обласний мирний протест працівників лісової галузі перед будівлею Закарпатської ОДА.

Робітники лісогосподарських підприємств й приватних підприємців Закарпаття на підтримку лісівників України виступили проти ухваленої Кабінетом міністрів України Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року. На акції був присутній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

«Це реформування ніде не обговорювалося. Ми можемо лишитися без Карпат, без гір, без роботи і без нічого.  Хочуть зробити акціонерне товариство, котре можна здавати в концесію, в оренду, продавати іноземцям тощо. Ми не дозволимо зробити цей дурний крок. Сьогодні, звичайно, є недостатки в лісовому господарстві і ніхто не може всі дерева вберегти. Але такий спосіб реформування лісової галузі є абсолютно неприємливим для Закарпатської області, тому що залісненість складає 54%, – запевняє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Більшість прибутків іде від лісового господарства. Головне – зібрати уряд і відмінити. Вони не питали область, що це дасть краю. Ніхто не ставив нас до відома. Це фактично знищення лісової галузі. Ми хочемо звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, Державного агентства лісових ресурсів та до Верховної Ради України для того, щоб не руйнували цією Стратегією лісове господарство. Ліс є надбанням всього українського народу».

Статистика показує: більше 50% тих, хто бажав відпочити в Україні – відпочивав на Закарпатті. Карпати у туристів цілий рік користуються попитом.

Карпатський оглядач

Залишити коментар