Транскордонне співробітництво

Закарпаття взяло участь в ХІІІ Буковинському туристичному ярмарку”

Рахівщина -один з тринадцяти районів нашої області, який розташувався між горами. Край приваблює туристів неповторними краєвидами, чистим повітрям, можливістю побути наодинці з природою. А ще цей район межує з Румунією.

Вчора представники Закарпатської ОДА спільно з представниками Рахівської РДА взяли участь у 13-му Буковинському туристичному ярмарку, який відбувся у Центральному парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка в м. Чернівці.

Захід зорієнтований на розвиток внутрішнього туризму, ознайомлення з національним колоритом Буковинського краю та налагодження співпраці між регіонами України.

Закарпатська та Чернівецька області входять до складу Карпатського регіону, є майже сусідами та виділяються спільними етнічними рисами і колоритом. Крім того, обидві області є прикордонними регіонами, мають вигідне географічне розташування і всі передумови для розвитку туризму. Тому прийнята участь у “ХІІІ Буковинському туристичному ярмарку” важливою для налагодження співпраці між областями.

В роботі 13-ого туристичного ярмарку взяли участь суб’єкти господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність в галузі туризму, представники готельного та ресторанного бізнесу, туроператори, офіційні представники Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей (Заставнівський, Глибоцький, Новоселицький, Вижницький, Путильський райони), а також з Сучави (Румунія).

В рамках проведення ярмарку відбулася екскурсія до тюльпанового поля, яке розквітло у селі Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області.

За підсумками заходу підписано Меморандум про співпрацю між департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації та відділом з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації.

Закарпаття представило туристичний потенціал на 13-му Буковинському туристичному ярмарку