Суспільство

Закарпатські правоохоронці пройшли чергове “хрещення боєм” (ФОТО/ВІДЕО)

До участі у тактико-спеціальних навчання були залучені майже чотири сотні правоохоронців з всієї області.

На спецполігоні “Шипка”, що знаходиться неподалік Мукачева, закарпатська поліція провела тактико-спеціальні навчання для кількох сотень правоохоронців нашого краю. Крім співробітників Головного управління Національної поліції до покращення навичок захисту громадян під час масових заходів долучилися військовослужбовці Національної гвардії України, працівники управління ДСНС краю. З Ужгорода до Мукачева прибула колона бойової техніки, яку супроводжували дорогою наряди патрульної поліції області.

Упродовж дня бійці батальйону оперативного реагування ГУНП області та зведеного загону закарпатської поліції вправлялися у стрільбі з автомата, вдосконалювали прийоми фізичного захисту та володіння спецзасобами. Після цього було змодельовано ситуацію масових заворушень, в ході яких правоохоронці вгамовували й затримували осіб, дії яких несли загрозу іншим учасникам масових заходів.

Командир батальйону оперативного реагування ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Ус наголосив, що в ході навчань було проведено перевірку здатності бойової техніки на проведення майже 200-кілометрового маршу. Також було проведено узгодження дій підрозділів, які входять до складу батальйону оперативного реагування, й зведеного загону поліції. Відпрацьовувалися тактичні, спеціальні прийоми, елементи стрільби в русі, виконання певних вогневих вправ.

Дане навчання, як й інші дії поліції спрямовані на захист прав і свобод громадян, а також на відпрацювання максимально злагоджених дій під час виконання службових завдань працівниками Національної поліції в закарпатській області.

ГУНП в Закарпатській області