Культура

Закарпатські пасічники представили свою продукцію на фестивалі “Медовий спас” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Серпень… Саме час збирати урожай та радіти дарункам природи. Попри примхи погоди цього літа раді є чому! Моковиті яблука, стиглі кавуни та дині і, звісно, запашний та неймовірно солодки мед.

Саме на честь останнього в Ужгороді вже сьомий рік поспіль проводиться фестиваль меду під назвою “Медовий спас”, на відкритті якого побувала журналістка “Карпатський Оглядач“.

Традиційно участь в заході беруть найкращі закарпатські пасічники, які привезли різноманітну бджолопродукцію – мед весняний, липовий, акацієвий, із різнотрав’я, лісовий і навіть гірський. Крім того, тут можна придбати прополіс, віск, пергу, маточне молоко, пилок тощо. Відвідувачі зможуть поласувати і медовими напоями, зокрема, медовухою та медовим квасом, а також медовими пряниками.

На пам’ять про фестиваль можна буде придбати різноманітні сувеніри. А ті, хто вже почав підготовку до зими, мають змогу придбати вироби зі шкіри та бавовни. Представлені тут і роботи з дерева: ложки дошки та інші вироби, що стануть в нагоді кожній господині.

А якщо Ви не любите солодке, то можете скуштувати кілька видів сирів, бринзи та смачної ковбаски. 

Офіційне ж відкриття фестивалю відбудеться в суботу. 19 серпня, о 13:00. Завтра крім освячення меду, на відвідувачів чекає насичена концертна програма. подробиці якої організатори поки що не розповідають, але обіцяють, що буде весело та цікаво.