Культура Суспільство

Закарпатка стала лауреаткою Міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу “Золотий птах” (ФОТО)

Вже вкотре ця смілива дівчина доводить, що на шляху до мети не існує жодних перепон. 

Нещодавно у Вінниці пройшов Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс “Золотий птах”, учасники якого – діти та молодь з інвалідністю.

Участь у конкурсі взяли не лише українці, а й представники Польщі, Грузії та Молдови. Разом 23 учасники віком від 10 до 23 років.  Другий рік цей захід бере під свій патронат Марина Порошенко, яка цьогоріч завітала на підсумковий гала-концерт у музично-драматичному театрі імені М. К. Садовського.

Закарпаття представляла Марина Лавришинець, яка вже не вперше бере участь в цьому конкурсі. Вона виконала дві пісні – українською та албанською мовами.

“Золотий птах-2018” для мене є перевіркою свого вокального рівня. Усі конкурсанти талановиті і підготовлені. Одна з учасниць в 2012 році змагалася в “Голос. Діти”. Враження від конкурсу переповнюють, окриляють. Для мене головне не перемога, а участь!!! І позитивні емоції. Хочу подякувати всім організаторам фестивалю за чудове свято, а також своїй викладачці з вокалу Яні Миколаївні Садварій за її віру підтримку і професіоналізм”, – ділиться своїми враженнями Марина Лавришинець.