Суспільство

Закарпатка отримала перемогу в двох номінаціях конкурсу “Бізнес-леді Словаччини” (ВІДЕО)

Свого часу дівчина не побоялася після закінчення гімназії в районному центрі вступити на економічний факультет закордонного вишу.

Українка здобула перемогу одразу в 2-х номінаціях, здобувши титули “підприємець-інноватор” та “абсолютний переможець” у престижному національному конкурсі “Бізнес-леді Словаччини” (“Podnikatelka Slovenska”).

Урочиста церемонія нагородження пройшла 10 січня в Братиславі під патронатом прем’єр-міністра сусідньої країни Роберта Фіцо та Словацької бізнес-агенції (Slovak Business Agency (SBA). Конкурс проводиться уже 18 рік поспіль – з 1999 року, аби мотивувати жінок Словаччини, які вирішили займатися бізнесом, та нагородити найкращих за підсумками кожного року.

Перший титул – “інноватор” – Ольга Бусо, родом із Великоберезнянського району (Закарпаття, прикордонний із Словаччиною район), отримала за власний стартап Квіти любові / Lásky kvet. Це сервіс продажу та доставки квітів, але з унікальною ідеєю, суть якої полягає в тому, що, наприклад, наречена може отримувати букети від гостей свого весілля упродовж цілого року після одруження. Так само ювіляр – протягом року після дня народження. Ідея реалізована через на перший погляд звичайний інтернет-магазин продажу квітів, але на якому можна після реєстрації обрати букет та кому й коли його слід доставити.

“Ідея такого сервісу виникла, коли я побувала на кількох весіллях і побачила, що стається з усіма тими квітами, які дарують нареченій. Тож, подумала, чому б не створити можливість, аби наречена отримувала ці ж квіти не відразу від усіх гостей, а протягом усього року від конкретного гостя в конкретний час”, – ділиться пані Ольга.

 

Деталі – в сюжеті Телеканал Sirius.