Суспільство

Завтра ужгородські школярі складатимуть ЗНО з української мови і літератури

Без знання державної мови нікуди. Навіть неможливо вступити до вищого навчального закладу, а для цього потрібно пройти зовнішнє незалежне оцінювання.

Завтра, 24 травня, відбудеться ЗНО з української мови і літератури. В Ужгороді на його складання зареєстровано 2052 молодих людей.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10.15 до 10.50, початок зовнішнього незалежного оцінювання об 11.00.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104.

В Ужгороді працюватиме 9 пунктів тестування –на базі Класичної гімназії, Лінгвістичної гімназії, УЗОШ № 6, УЗОШ № 8, УЗОШ № 9, УЗОШ № 12, УЗОШ № 15,УЗОШ № 20 – ліцею «Лідер», УЗСШІ.

В Ужгородській міській раді учасникам ЗНО рекомендують заздалегідь дізнатися адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, зазначену в запрошенні-перепустці на інформаційних сторінках.