Суспільство

Жінки-переселенки активно беруть участь у громадському житті

19 липня в Ужгородському прес-клубі із журналістами зустрілися представники ГО «Творці країни мрій» – керівник Олена Кондратенко  та Благодійного фонду «Все Можливо» – керівник Олена Логвіненко.

Обидві жінки є переселенками з Донецької та Луганської областей. Вони активно включаються в громадське життя міста, організовують культурні та пізнавальні заходи для дітей та дорослих. Громадські організації займаються не тільки сім’ями-переселенцями, а й з дітьми учасників бойових дій у зоні АТО.

Керівник благодійного фонду «Все Можливо» Олена Логвіненко займається громадською діяльністю від тоді, як переїхала в Ужгород. Благодійний фонд з’явився цього року. Олена Логвіненко змогла себе проявити як хороший громадський діяч ще в 2016 році,  коли організовувала дитячий табір відпочинку для дітей-переселенців у 2 зміни по 10 днів.

«Творці країни мрії» активно долучалися до заходів, що відбувалися у місті. Пані Олена зі своєю організацією на одному із місцевих свят ставила локацію, де всі діти могли знайти для себе цікаві забави.

У найближчий час активістки планують організувати поїзду для дітей по замках Закарпаття.

Карпатський оглядач