Культура Суспільство

Житомиряни прикрасили кілька ялинок на вулицях міста (ФОТО)

Поки християни західного обряду готуються святкувати народження Христа, інші віряни занурені в не менш приємні клопоти з підготовки до прийдешніх свят. До прикладу, прикрашають ялинку.

І не лише вдома чи в офісі. Так, ідея прикрасити ялинки в горщиках на єдиній пішохідній вулиці Житомира виникла за кілька днів до святкування Дня Святого Миколая, у координатора “Активної Громади Житомира”, – повідомляє Інститут “Республіка”.

житял2

“В соціальній мережі я закликав житомирян зробити спільну гарну справу, а саме прикрасити ялинки, що встановили КП “Зеленбуд” Житомирської міської ради: давайте до Дня Святого Миколая, всі дружньо розмістимо хоч по одній іграшці на зелених красунях (а їх 7) на пішохідній вул. Михайлівській і зробимо і собі, і гостям, а саме головне – це діткам, свято! Будьмо патріотами свого міста та долучимося до створення його святковості разом! Без партійних кольорів, без різниці віросповідання, без найменувань громадських об’єднань тощо! А просто як житомиряни, які готові об’єднатися в такій простій але приємній для душі ініціативі! Зробимо це щорічною традицією разом. Усі, хто долучиться, додавайте свої фото у мережу з хештегом #Я_творю_казку_у_Житомирі“, – розповів Олексій.

житял4

Не менше сотні житомирян взяли участь у створенні казки на пішохідній вулиці, адже ялинки прикрашені різноманітно, то факт на обличчя. Також участь взяли і різні підприємства, навчальні заклади тощо.

Загалом, до прикрашання зелених красунь, містяни поставилися відповідально, довівши свою єдність.

житял1

“Хочеться, щоби ця акція “прижилася” в суспільстві як традиція, норма. Вірю, що через кілька років житомиряни самостійно, 19 грудня, виходитимуть зі своїх домівок, беручи з собою, кілька іграшок та розміщатимуть їх на живих ялинках в центрі міста, створюючи власними руками справжню казку”, – підсумував, Олексій Проноза.