Суспільство

“Жива книга”, як альтернатива репетитору

Як відомо сьогодні мало хто користується книгами як одним з джерел отримання нових знань, які можна потримати у руці, відчути запах сторінок,  вагу.  У світі, де технології стають звичною річчю книга перетворюється в електронну форму, яка нічого не важить, хіба що кілька грам вашого телефону чи планшету або самої електронної книги, де вміщується весь багаж, який не потрібно носити з собою. 

Нещодавно нашим містянам представили кілька шкільних видань, якими діти користуються як одним з джерел своїх знань  У самій книзі  представлені тільки ази і звичайно, що картинки – бо нашим дітям візуально краще все побачити, аніж читати 15 сторінок заданого матеріалу додому. Кожна сторінка книги  має QR-код, який просто береш фотографуєш за допомогою мобільного додатку який  прикріплений до книги і … вуа-ля викладач – репетитор з’являється у вашому телефоні.

Результат пошуку зображень за запитом "халимон євген"

Результат пошуку зображень за запитом "халимон євген"

“Зараз поняття електронної книжки є умовним. Це фактично перехід книги в цифровий формат. Це крок вперед, але можливостей може бути більше. Книжка програє мультимедійним ресурсам, можливості обмежені. Але ринок ще не готовий переходити до повністю цифрових видань, які будуть наповнені конентом”, – зазначає  видавець Євген Халімон

Результат пошуку зображень за запитом "халимон євген"

Зазвичай  у самих батьків немає часу на дитину аби позайматися з нею. Часто можемо зустріти батьків, які дають діткам свої гаджети і вони звичайно що звикають до них, починають грати в ігри, які якогось розвитку не дають. Альтернатива є використовувати сучасну технологію на користь себе і звичайно своєї дитини, адже теперішня молодь не має бажання вчити не потрібні їй речі. Так і це реалія життя.

” Жива книга” є одню з ідей, як привчити дитину до навчання, тим більше що репетитор може позайматися з твоєю дитиною у будь який час. “КММедіа” http://kmmedia.com.ua/ працює не лише на українського споживача, також цією книгою користуються і наші сусіди: Угорщина, Словаччина, Чехія, Росія і не тільки. Так програма у кожної країни різна, але і книги, якими користуються діти і їх батьки також для кожної країни персональні і розраховані не на один рік, а на весь курс.

 

Home